Series
Ratings
136
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 1.5
Go EastRated ★ 2.5
Coroner's DiaryRated ★ 3.0
The Princess's GambitRated ★ 5.0
Everyone Loves MeRated ★ 2.0
Dashing YouthRated ★ 3.5
Love When the Stars FallRated ★ 3.0
Love of the Divine TreeRated ★ 3.0
FilterRated ★ 4.5
Always HomeRated ★ 4.0
A Dream Within a DreamRated ★ 5.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.0
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 3.0
BlossomRated ★ 5.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0- Coji-Coji Season 2Rated ★ 5.0
Coji-CojiRated ★ 5.0
Sword Snow StrideRated ★ 4.0