Movies
Ratings
32
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0