Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0