Titles you rated
JigsawRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0
Deep RisingRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.0
Big StanRated ★ 2.0
PriestRated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.5
GhajiniRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
Eden LakeRated ★ 3.5
Ong Bak 3Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5