Titles you rated
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 0.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 0.5
Scarlet HeartRated ★ 1.5
Gap DongRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 1.0