Titles you rated
Dream HighRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5