Movies
Ratings
547
Lucid DreamRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 0.5
Face/OffRated ★ 5.0
TagRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 5.0