Titles you rated
Act of ValorRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0