Series
Ratings
114
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5