Movies
Ratings
1198
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Garfield MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The RavenRated ★ 2.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.5