Movies
Ratings
16
AssassinationRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0