Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
She is WowRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5