Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5