Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0