Series
Ratings
78
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5