Series
Ratings
106
Behind Your TouchRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0