Movies
Ratings
85
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5