Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0