Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0