Movies
Ratings
12
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0