Movies
Ratings
202
Honest CandidateRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0