Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Prince's PrinceRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0