Movies
Ratings
370
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0