Movies
Ratings
1527
Shallow HalRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 3.5- Shocking Asia, Part 2Rated ★ 2.5
Flying GiantsRated ★ 3.5
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.0
Bravo My LifeRated ★ 3.5