Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0