Series
Ratings
38
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 2.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5