Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5