Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.5
ContrabandRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 3.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.5
Charlie Wilson's WarRated ★ 3.5
Spenser ConfidentialRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Four BrothersRated ★ 3.5
Triple 9Rated ★ 3.0
The Last Thing He WantedRated ★ 2.5
Kidnapping StellaRated ★ 2.5
The Coldest GameRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.5
What IfRated ★ 2.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
High-RiseRated ★ 2.5