Series
Ratings
67
Gisou no FuufuRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 3.5
WomanRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5- Sweet RoomRated ★ 0.5
Age HarassmentRated ★ 3.5- Mother GamesRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0