Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0