Movies
Ratings
42
300Rated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5