Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0