Series
Ratings
18
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0