Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
House at the End of the StreetRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.5