Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5