Movies
Ratings
289
Cube ZeroRated ★ 4.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Into the MirrorRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5