Movies
Ratings
1123
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0