Series
Ratings
20
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0