Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
CarameloRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0