Series
Ratings
60
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5