Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0