Movies
Ratings
755
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0- HeroRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0