Series
Ratings
169- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Mr. BogusRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0