Movies
Ratings
39
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SlamRated ★ 5.0
Nas: Time Is IllmaticRated ★ 4.5
Freestyle: The Art of RhymeRated ★ 4.5
Love JonesRated ★ 4.5
Boyz n the HoodRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5