Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0