Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5