Series
Ratings
81
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0