Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0