Series
Ratings
17
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0- Orphan BlackRated ★ 2.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 1.5- The Fugitive LawyerRated ★ 2.0
- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 1.0
- 마이 걸Rated ★ 2.0