Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.5